SKAI

History of the Band

ANNIVERSARY TOUR “SKAI – 15 YEARS” PART 2

Share :

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

З великою радістю анонсуємо вам 2-гу частину туру «СКАЙ 15 років». Вже цієї осені ми зустрінемось з прихильниками Черкас, Сум, Кропивницького, Прилук та інших міст, де не встигли побувати під час першої частини ювілейного туру.

«Вирішили розпочати новий концертний сезон чудовими новинами! Ми продовжуємо тур «СКАЙ 15 років». В деяких містах – це виступи «на біс», прихильники з інших міст почують цю програму вперше. Через велику кількість запитів на сьогоднішній день ми не можемо анонсувати всі концерти одразу, оскільки графік ще формується. Проте, обіцяю, зробимо все можливе, аби відсвяткувати цю пам’ятну дату з кожним з вас. Думаю, наше 15-річчя на сцені плавно перейде у 16-й день народження, який ми із радістю відсвяткуємо з нашими прихильниками», – Олег Собчук не приховує запалу.

 

Графік туру:

18.10 Олександрія

28.10 Самбір

10.11 Чернігів

14.11 Житомир

20.11 Суми

21.11 Прилуки

23.11 Кременчук

24.11 Черкаси

26.11 Кропивницький (Кіровоград)

27.11 Луцьк

 

Більш детальну інформацію щодо міст та квитків можна дізнатися в розділі «Концерти», а також в офіційному пабліку гурту в Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *