СКАЙ

Відео

Скай. ВІД МІСТЕЧКОВОЇ КОМАНДИ ДО ЛЕГЕНДИ УКРАЇНСЬКОЇ РОК-МУЗИКИ.

Гурт СКАЙ було засновано в 2001 році Олегом Собчуком в м. Тернопіль. За досить короткий час колектив став досить відомим у рідному місті та на Західній Україні в цілому, і встиг засвітитися на таких відомих в той час фестивалях як "Червона Рута”, "Перлини сезону", "Таврійські ігри".

Але справжнім проривом для гурту став виступ у 2005 році в ефірі телеканалу М1 у проекті для починаючих команд "Свіжа кров". Гурт дуже сподобався Едуарду Кліму - одному з членів жюрі, та засновнику "lavina Music" - авторитетного українського лейблу. СКАЙ став одним з переможців телепроекту, а компанією "Lavina Music" гурту було запропоновано контракт.

Детальнiше

ОСТАННІ НОВИНИ

Гурту СКАЙ виповнюється 2️⃣0️⃣ років!

Гурту СКАЙ виповнюється 2️⃣0️⃣ років!

На честь цієї події відбудеться великий ювілейний концерті в Києві у Жовтневому палаці. ️https://kiev.karabas.com/skaj Разом…

Детальнiше
Всеукраїнський тур гурту СКАЙ відкриває друге дихання

Всеукраїнський тур гурту СКАЙ відкриває друге дихання

З великою радістю анонсуємо вам 2-гу частину туру «СКАЙ 15 років». Вже цієї осені ми…

Детальнiше
Ювілейний тур «СКАЙ – 15 PОКІВ»

Ювілейний тур «СКАЙ – 15 PОКІВ»

Рок гурт «СКАЙ», перебуваючи в світовому гастрольному турі на підтримку нового альбому, анонсує всеукраїнський ювілейний…

Детальнiше

Фото Галерея

Warning: The stylesheets were not loaded! You will need to change the Load stylesheets setting from Automatically to On homepage or On all pages. You can set that here.